Series
Ratings
126
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
IT: Welcome to DerryRated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0- 괴물의 시간Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The PaperRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
I Am Groot Season 2Rated ★ 3.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0- 원피스 4기Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 4.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0