Titles you rated
The SubstanceRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0