Series
Ratings
365- Dugeundugeun ChangeRated ★ 2.5
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.0
Creator’s File: GOLDRated ★ 3.0- Matsuko, Real SuruRated ★ 2.5
Ma BoyRated ★ 3.0
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 2.0
Free BertRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 1.5
Solar Opposites Season 5Rated ★ 2.5
Solar Opposites Season 4Rated ★ 3.0
Solar OppositesRated ★ 3.0
Solar OppositesRated ★ 3.0
Solar OppositesRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 1.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 6Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5