Series
Ratings
25
Dear My FriendsRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5