Movies
Ratings
101
Shutter IslandRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 3.0
TyrannosaurRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 5.0- Lady DaddyRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
AliensRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Not on the LipsRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.0
The Iron GiantRated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0