Series
Ratings
586- Kirarin RevolutionRated ★ 2.0
- Kirarin RevolutionRated ★ 1.0
- Kirarin RevolutionRated ★ 1.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 1.5- My Little MonsterRated ★ 1.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 1.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 1.5
Dan Da DanRated ★ 2.0
Violet EvergardenRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
MashleRated ★ 1.5
The Elusive SamuraiRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 1.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 1.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 2.5