Titles you rated
ExitRated ★ 3.5
Set It UpRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Poet and The BoyRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 2.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Shazam!Rated ★ 2.5
Worst WomanRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
A Perfect ManRated ★ 2.5
Double LoverRated ★ 3.0
Communication & LiesRated ★ 3.0