Series
Ratings
14
Reply 1994Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0