Titles you rated
Vampire IdolRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Girls' Generation 1979Rated ★ 1.0
Borg MomRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Save MeRated ★ 1.0
School 2017Rated ★ 1.5
EXO Next DoorRated ★ 3.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.0
Missing NineRated ★ 4.0
Idle MermaidRated ★ 2.5
RememberRated ★ 0.5- The Queen's ClassroomRated ★ 5.0
All About My MomRated ★ 4.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 2.0
Blue TowerRated ★ 0.5