Titles you rated
TuskRated ★ 2.0
Helter SkelterRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
Mute WitnessRated ★ 3.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.0
CustodyRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Goodnight MommyRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
I OriginsRated ★ 4.5
The ApprenticeRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 4.0- Urban MythsRated ★ 2.0
The ContactRated ★ 4.0