Series
Ratings
396
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
American Horror Stories Season 3Rated ★ 2.5
Dear XRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
JinRated ★ 3.5
Love Alarm Clap! Clap! Clap!Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
American Horror Story Season 11Rated ★ 0.5
American Horror Story Season 12Rated ★ 2.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.0
The PenthouseRated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 2.0
Land of TanabataRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- 캐치! 티니핑Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 3.0