Series
Ratings
41
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 2.0
World on FireRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The LiberatorRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Barbarians Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Love Is BlindRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Lucky LouieRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
The Outstanding WomanRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5