Movies
Ratings
1836
BelieverRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Long Live the KingRated ★ 3.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.5- Fly UpRated ★ 4.0
The Golden HolidayRated ★ 2.0
Trick: The MovieRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.5
The Quiz Show ScandalRated ★ 3.0
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
MulanRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5