Movies
Ratings
18
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0