Movies
Ratings
481
CadaverRated ★ 2.0
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 3.5
The Last House on the LeftRated ★ 2.5
High TensionRated ★ 2.5
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 3.0
Hostel: Part IIRated ★ 2.5
The PhoneRated ★ 3.0
The Skeleton KeyRated ★ 3.0
DevilRated ★ 3.5
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 2.5
[REC]²Rated ★ 2.5
The CatRated ★ 1.5
Wrong TurnRated ★ 3.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 1.0
Don't ClickRated ★ 1.5
Final Destination 5Rated ★ 2.5
Child's Play 2Rated ★ 3.0
HostelRated ★ 3.5
RinguRated ★ 3.5
The Final DestinationRated ★ 2.5