Movies
Ratings
166
The World of UsRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Love DocuRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5- At Cafe 6Rated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0