Titles you rated
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 1.5
Bloody ReunionRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 2.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
ExitRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5