Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Skam France Season 2Rated ★ 3.5
Skam France Season 3Rated ★ 4.5
Skam France Season 1Rated ★ 3.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 1.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0