Movies
Ratings
282
Jurassic ParkRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 2.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.5
The DreamersRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 2.0