Movies
Ratings
901
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 2.0
Hunter X Hunter: Phantom RougeRated ★ 2.5
Over the FenceRated ★ 2.5
K-PAXRated ★ 3.0
The Man Without a PastRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
The White RibbonRated ★ 4.0
Leningrad Cowboys Go AmericaRated ★ 3.5
The Aviator's WifeRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5