Titles you rated
The Kingdom of the WindRated ★ 4.0
12 Years PromiseRated ★ 3.5
Call of the CountryRated ★ 3.5
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 4.0
He Who Can't MarryRated ★ 3.0
A Man's StoryRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
TripleRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.5
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.5
Empress CheonchuRated ★ 3.5
The Thorn BirdsRated ★ 3.5
Golden RainbowRated ★ 4.0
Hotel KingRated ★ 3.0
Gold LandRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 3.5
The Accidental CoupleRated ★ 4.0