Movies
Ratings
249
Ready Player OneRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 1.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
The ChaseRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
The Invisible GuestRated ★ 2.5
Take This WaltzRated ★ 1.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 1.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.0
V.I.P.Rated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
John CarterRated ★ 1.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5