Series
Ratings
75
AdolescenceRated ★ 5.0- Detroit Metal CityRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.5- 유희왕 1기Rated ★ 4.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
Dragon BallRated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
원피스 1기Rated ★ 4.0