Titles you rated
Beyond EvilRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Run OnRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5