Movies
Ratings
599
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
FirefightersRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 2.5