Series
Ratings
30
ChernobylRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 4.5
Penny DreadfulRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
FringeRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5