Titles you rated
Unrequited LoveRated ★ 5.0- Tora ni TsubasaRated ★ 5.0
My Hero Academia: Vigilantes Season 2Rated ★ 4.5- Detroit Metal CityRated ★ 4.5
Love Unseen Beneath the Clear Night SkyRated ★ 2.5
Beautiful LifeRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 4.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0
So, You Make ItRated ★ 5.0
Just a bit EspersRated ★ 3.0
Chosen HomeRated ★ 3.5
HirayasumiRated ★ 5.0
Unhandy HandymanRated ★ 4.5
Hei no Naka no BiyoushitsuRated ★ 5.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Ichikei's CrowRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
Haken no Hinkaku 2020Rated ★ 3.0- Haken no HinkakuRated ★ 4.0