Series
Ratings
37
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
NisemonogatariRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
SarazanmaiRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
National ReceiptRated ★ 3.5
Free!Rated ★ 3.0
NARUTORated ★ 4.0
Joy of ConversationRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0