Titles you rated
MossRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.0
AvatarRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Mr. DeedsRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.0