Series
Ratings
24
Mr. SunshineRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0