Titles you rated
August RushRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
The Light Between OceansRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Atomic BlondeRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0