Movies
Ratings
582
The French DispatchRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
The People UpstairsRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
BooksmartRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5