Series
Ratings
32- Korean Ghost Stories-Agaya CheongsangajaRated ★ 2.0
We All Cry DifferentlyRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
GhostRated ★ 5.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 2.5
Dr. JinRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 5.0
JumongRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0