Series
Ratings
22
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0