Series
Ratings
351- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0- 이 강에는 달이 흐른다Rated ★ 5.0
Ameku Takao no Suiri KarteRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 3.0- 태풍상사Rated ★ 3.5
King the LandRated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 4.0
Would You Marry Me?Rated ★ 4.5
Legend of the Female GeneralRated ★ 3.0
City of RomanceRated ★ 3.0
Ms. IncognitoRated ★ 4.0
Coroner's DiaryRated ★ 5.0- Fox Spirit Matchmaker: Wang QuanRated ★ 3.0
Love in the CloudsRated ★ 5.0
The ResurrectedRated ★ 3.5
I Am Married...But!Rated ★ 3.0
In Time With YouRated ★ 5.0
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 5.0