Series
Ratings
95
GoblinRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0- Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Ghost WhispererRated ★ 4.0
Ghost WhispererRated ★ 4.0