Movies
Ratings
296
The French DispatchRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
FargoRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
BanditsRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 1: ReunionRated ★ 2.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 4.5