Titles you rated
ExhumaRated ★ 2.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5
CreedRated ★ 4.0
Doctor SleepRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 4.0
PlaygroundRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.5
All's Well, Ends WellRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
The MediumRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0