Series
Ratings
104
The Art of SarahRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.5
- Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5
Class of LiesRated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Concrete MarketRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 3.5
Do Not Say MysteryRated ★ 4.5
Dear XRated ★ 2.5
Twinkling WatermelonRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Let Me Be Your KnightRated ★ 3.0
May I Help You?Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 2.5