Series
Ratings
430
Pursuit of JadeRated ★ 3.5
Love in the CloudsRated ★ 5.0
Countdown to YesRated ★ 4.0
ContrastRated ★ 4.0
High School FrenemyRated ★ 4.5
Love By Chance 2: A Chance to LoveRated ★ 2.5
Melody of SecretsRated ★ 4.0
Head 2 HeadRated ★ 4.0
EnigmaRated ★ 4.0
The Seven Relics of ill OmenRated ★ 3.0
Fish Upon the SkyRated ★ 4.0
The Immortal PromiseRated ★ 2.5
Dare You to DeathRated ★ 3.5
Love By ChanceRated ★ 3.0
Dangerous RomanceRated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.0
Peaceful PropertyRated ★ 4.5
Boys In LoveRated ★ 2.5
Coroner's DiaryRated ★ 3.0
Twelve LettersRated ★ 4.5