Titles you rated
Meet Iron Man and his Awesome FriendsRated ★ 2.0
Secret LevelRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
DeodeumiTV: Udangtangtang AntenaRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Hidden Lives of PetsRated ★ 4.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Minami-keRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Spy In The WildRated ★ 5.0
Alice, the Final WeaponRated ★ 0.5
Semantic ErrorRated ★ 4.5