Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Undercover High SchoolRated ★ 1.0
Study GroupRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0- Love in the Big CityRated ★ 2.5
Too Bright For RomanceRated ★ 3.5- The Girl Who Became A PhotoRated ★ 4.0
The Red TeacherRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Flower of EvilRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5