Movies
Ratings
1341
The SummerRated ★ 3.0
Red RoomsRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
The PredatorRated ★ 0.5
Predator 2Rated ★ 2.5
PredatorRated ★ 2.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
DamselRated ★ 2.5- Something About UsRated ★ 2.0
The Great FloodRated ★ 1.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Love HardRated ★ 3.0
Jingle Bell HeistRated ★ 2.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Red's DreamRated ★ 2.0
Jack-Jack AttackRated ★ 3.0
The Blue UmbrellaRated ★ 3.0