Titles you rated
- 천하제빵Rated ★ 2.5
- The Village BarberRated ★ 2.0
Battle of FatesRated ★ 2.5- 공양간의 셰프들Rated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 3.0- 살롱드돌: 너 참 말 많다Rated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
WaywardRated ★ 2.0- 콩콩팡팡Rated ★ 2.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
Dear XRated ★ 2.5
The Murky StreamRated ★ 1.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0- K for KimbapRated ★ 1.5
Crime Scene ZeroRated ★ 1.5
TempestRated ★ 0.5- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 0.5
BOYS PLANETRated ★ 0.5
Tracker Season 2Rated ★ 2.0
Will TrentRated ★ 3.0