Series
Ratings
33- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
- The Lost RoomRated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0