Series
Ratings
69
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 1.5- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 0.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
The BoysRated ★ 3.0
The SympathizerRated ★ 2.5
ShōgunRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
SangdoRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 0.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0