Movies
Ratings
115
MementoRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0