Series
Ratings
456
The Art of SarahRated ★ 4.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Love MeRated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 2.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Our MovieRated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.5