Titles you rated
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
원피스 1기Rated ★ 5.0- 원피스 2기Rated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 2.5
SkinsRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0