Series
Ratings
205
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Yuri!!! on IceRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5- The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 4.5
- The Case Study of VanitasRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
Bungo Stray DogsRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 2.5
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 2.5
Midnight Occult Civil ServantsRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5